Tipa Lyrics – Finem X Solo X Selmo is a trending Albanian song. Song of Tipa lyrics started by the line of Se najher dashni nuk bon per kta tipa and in English translation is Because sometimes love does not work for these guys. This song released on the date of 17 March, 2022. Song of Tipa lyrics sung by Finem X Solo X Selmo. This song written also by Finem X Solo X Selmo. Tipa song got 4.5 million visitor at YouTube after released this song. This song music video produced by Arlenn.

Tipa song got a music label which name is Fole Publishing. This beautiful song sung in the language of Albanian. So, let’s know the song of Tipa lyrics and also play the music video in below.

Tipa Song Information
Song NameTipa
SingerFinem X Solo X Selmo
SongwriterFinem X Solo X Selmo
LanguageAlbanian
ProducerArlenn
Released DateMarch 17, 2022
LabelFole Publishing

You can also know Ruper Jadu and Dekho Na Tumi song lyrics.

Tipa Lyrics – Finem X Solo X Selmo

Se najher dashni nuk bon per kta tipa
Eyo Selmo
Sic po mendoj un menon dhe ekipa
Solo

S’na Bon ne dom se jena metalika
Fi…
Ne na mungon dashni s’na mungojnë dhipat
Nem

Se Najher Dashni Nuk Bon Per Kta Tipa
Sic Po Menoj Un Menon Dhe Ekipa
Sna Bo Ne Dom Se Jena Metalika
Ne Na Mungon Dashnia Spo Na Mungojn Dhipat

Its Big Selmo Me Big
Boys Vina Me Big Toys
Ndac Vi Me Rolls Royce
Ka Do Po Shkojm Po Bojm Noise

I Love It Kur Pin Tyma
E Futet Nbotn E Vet
Po Ta Them Un Jo Pasyqyra
Zemer Je The Best

Kta Kan Menu Qe Jan Hard
Po Po Per Ne Jan Easy
E Si Termeti 8 Ball
Ba Ba Bash Krejt I Trondisim

E Nese Per Ne Bohet Fjal
Kallxoj Qe Osht Veq Fillimi
Kallxoj Qe Ta Mysik Beatin
Muzikes Ja Fali Shpirtin

Skena Intrig Permrena
Skena Dashni Hijena
Ca Do Me Pas I Kena
Ca Do Me Dit Flet Zemra

Skena Intrig Permrena
Skena Dashni Nhijena
Nuk Bojna Fjal Na Ke Verdall
Rrugve Cdo Nat Permas Sirena Omg

Se Najher Dashni Nuk Bon Per Kta Tipa
Sic Po Menoj Un Menon Dhe Ekipa
Sna Bo Ne Dom Se Jena Metalika
Ne Na Mungon Dashnia Spo Na Mungojn Dhipat

Solo Solo’4×
Boni Mrapa Boni Mrapa
Bashk Me Mu O Krejt Banda
Nxirren T’Thata Nga Canta

Korruptohet Gjykata
Krejt Tash Po Ma Din Emrin
Bruda Ce Do Se Nuk Vleni
Kush O Ky Djali

Un Jam Ai Djali
N’P*** Trobve Sa Vleni
Femnat E Mira Kuklla
Versace Me Duza

Dubai E Cuba
Bon Xhiro Nurusa
Skuza Skuza
Ju Vjen Era Putana

I Bojm Si Akuza
Kta Tonny Montana
Se Ktu O Froni
Ndrrohet Toni

Ndrrohet Zoni
Cohet Njoni
Cohen Krejt
T’Q**** Fama

Bohet Nomi
Shqipe Mos Provokoni
Kini Kujdes Se Ku Kaloni
Bye Bye Vija Shkon Te Shpia
St’Hyn Npun Mo As Mikrofoni
Omg

Se Najher Dashni Nuk Bon Per Kta Tipa
Sic Po Menoj Un Menon Dhe Ekipa
Sna Bo Ne Dom Se Jena Metalika
Ne Na Mungon Dashnia Spo Na Mungojn Dhipat

La Bela Vita
Ju Boni Dissa
A Noshta Ti Ke Qef Me Kon Nvenin Tem
Kto Piramida Flasin Per Shifra

Vec Tkena Shnetin
Se Leku Shkon E Vjen
Fi-Nem
Leki Tregi Fama Flexi

Mos Fol Shum Ndjenjat Ti Vdeki
Interesi Rritet Xhepi
Ti Po Flet Hala Per Benzin
Mos Ma Rruni Shum

Se Jau Q! Krejt Sistemin
I Njoh Mir Kto Baba
Shpulla Gojes Mes Miletit
A Po Don Flatra?

Jena Ma Nalt Se Maja
Nize 1 Teke
Fluturo Me Gjiganda
Ralitete Jom Du Hapa Para

Zgjujna Me Kunja
Na Gjujna Me Shpata
Se Najher Dashni Nuk Bon Per Kta Tipa
Sic Po Menoj Un Menon Dhe Ekipa

Sna Bo Ne Dom Se Jena Metalika
Ne Na Mungon Dashnia Spo Na Mungojn Dhipat